|
To juz ktorys raz w tym sezonie sedziowie nas kreca.Kiedy w poprzednim sezonie "pomogl" nam Lyczmanski w meczu z Jagielonia to wesola ferajna z C+ wraz ze Stanowskim i reszta mediow chciala go obtoczyc w smole i pierzu.Bardzo jestem ciekawy jak teraz zareaguja.
|