Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 04.03.2013, 22:18
To juz ktorys raz w tym sezonie sedziowie nas kreca.Kiedy w poprzednim sezonie "pomogl" nam Lyczmanski w meczu z Jagielonia to wesola ferajna z C+ wraz ze Stanowskim i reszta mediow chciala go obtoczyc w smole i pierzu.Bardzo jestem ciekawy jak teraz zareaguja.
Odpowiedz cytując