Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 04.03.2013, 22:15
+ wreszcie można było zauważyć walkę i zaangażowanie
+ trzeci mecz z rzędu bez straty gola

i chyba tyle jeżeli chodzi o pozytywy

Nie potrafimy strzelić gola dwóm najgorszym zespołom ligi. Zobaczymy jak to będzie wyglądało z trochę bardziej wymagającymi rywalami.

A co do Borskiego i jego ekipy(z przymrużeniem oka) :
http://www.youtube.com/watch?v=g5uCX...ailpage#t=124s
Ostatnio edytowane przez piter116 : 05.03.2013 o godz. 10:58.
Odpowiedz cytując