+ wreszcie można było zauważyć walkę i zaangażowanie
+ trzeci mecz z rzędu bez straty gola
i chyba tyle jeżeli chodzi o pozytywy
Nie potrafimy strzelić gola dwóm najgorszym zespołom ligi. Zobaczymy jak to będzie wyglądało z trochę bardziej wymagającymi rywalami.
A co do Borskiego i jego ekipy(z przymrużeniem oka) :
http://www.youtube.com/watch?v=g5uCX...ailpage#t=124s