Worcester napisał(a):

Kolego.
Ale to nie usprawiedliwia naszych pozorantów.
Wytłumacz mi jedno. Małecki Patryk: tyle lat treningów i NIE POTRAFI dośrdokować ze stojącej piłki. Wytłumacz mi to. Z resztą reszta pozorantów nie jest lepsza.
A gdybyś pojechał na Prądniczanka - KS Prokocim i zacząłbyś gwizdać. Zesrałbyś się.
Piję do tego, że sędzia też człowiek.
I jego błędami nie można usprawiedliwiać ogólnej pyty w wykonaniu naszych ściemniaczy.
Czy oni zasłużyli na wygraną? NIE!!!
|
Oczywiscie, ze grali fatalnie itp itd...
Ale karny byl ewidentny i na tym poziomie nie rozumiem jak mozna usprawiedliwiac sedziego, ktory stoi 4 m od pilki i wszyskto ma jak na dloni.
Pomylic sie mozna, gdy stoi sie parenascie metrow od sytuacji, jest sie zaslonietym itd, a nie w takiej sytuacji.
Twoje porownanie do mlodzikow jest nietrafione, tak samo jak decyzja tego palanta
A wogole to oddajmy wszystko walkowerem, bo po co grac - tak wynika z Twojego posta.