baton napisał(a):

Nie zauwazyles mistrzu ze to jest, przynajmniej z nazwy, Ekstraklasa, a nie mlodziki ?!
.... w czolo rudej ....zie z Warsiawki
|
Kolego.
Ale to nie usprawiedliwia naszych pozorantów.
Wytłumacz mi jedno. Małecki Patryk: tyle lat treningów i NIE POTRAFI dośrdokować ze stojącej piłki. Wytłumacz mi to. Z resztą reszta pozorantów nie jest lepsza.
A gdybyś pojechał na Prądniczanka - KS Prokocim i zacząłbyś gwizdać. Zesrałbyś się.
Piję do tego, że sędzia też człowiek.
I jego błędami nie można usprawiedliwiać ogólnej pyty w wykonaniu naszych ściemniaczy.
Czy oni zasłużyli na wygraną? NIE!!!
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański