|
kilka słów o karnym:
prawdą jest że Rafał , dosłownie chwile przed kontaktem z goleniem Sokołowskiego, "zmiękczył" kończyny w efekt upadania (wiadomo o co chodzi, widac doskonale na ostatnie powtórce na e-klasie.tv). Niechybnie tym zdarzenie ten bramkowy buc bedzie sie podpierał jak bedzie bronił swojej decyzji. Faktycznie tak było ale moim zdaniem to nic nie zmienia i karny powinien być " 99 n 100 sedziów gwizdneło by 11. Tym setnym jest owy bramkowy buc gdyby był głównym
Rafała w sumie też należy zganić bo o ile dobrze wypracował karnego, o ile sam go również spieprzył dając tym co opisałem wyżej, pretekst bramkowemu do tej idiotycznej decyzji. Wystarczyło biec normalnie jak piłkarz a i tak by wpadł na tą noge Sokoła.
Faul był, upadek był spowodowany nogą Sokołowskiego. Szkopuł w tym że moment przed tym kontaktem Rafał miał już postawe taką jakby już ten kontakt sie zdarzył, że się tak wyraże.
|