filemon napisał(a):

|
Pora zakupić okulary. O ile Chrapek zagrał słabiutko, a Pareiko i Sobolewski przeciętnie, to Małecki z Bunozą byli dziś najlepsi.
|
Małecki holuje piłke wtedy jak ją trzeba podać, Małecki kopie piłkę obok bramki z każdej pozycji z 15, 20 25, 30, 35 m nie ważne byle kopnąć, a może doleci, a bramkarz się potknie i przewróci. Nawet Xavi nie kopie piłki z takich pozycji jak Małecki czy Sobol
