Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 04.03.2013, 21:37
nesta napisał(a):Wyświetl post
Sędziowanie sędziowaniem, ale nie jest dobrze jeśli z dwoma najsłabszymi drużynami w lidze, nie strzela się nawet jednej bramki. I winą trzeba obarczyć taki, a nie inny skład napastników jakich mamy teraz w Wiśle jak i trenera, który nie potrafi wykorzystać, bądź co bądź, niezłego potencjału ofensywnego całej drużyny (a już na pewno dużo silniejszego niż dwie ww drużyny), stworzyć pewnych schematów, ustawienia, wypracować stylu.
To że nie ma goli to nie wina tylko napastników, ale tragicznego środka pola . Dziś więcej pożytku było z grania długą piłką , bo jak się Sobol z Wilkiem zabierali za rozgrywanie to były same straty i kontry Podbeskidzia
Odpowiedz cytując