nesta napisał(a):

|
Sędziowanie sędziowaniem, ale nie jest dobrze jeśli z dwoma najsłabszymi drużynami w lidze, nie strzela się nawet jednej bramki. I winą trzeba obarczyć taki, a nie inny skład napastników jakich mamy teraz w Wiśle jak i trenera, który nie potrafi wykorzystać, bądź co bądź, niezłego potencjału ofensywnego całej drużyny (a już na pewno dużo silniejszego niż dwie ww drużyny), stworzyć pewnych schematów, ustawienia, wypracować stylu.
|
To że nie ma goli to nie wina tylko napastników, ale tragicznego środka pola . Dziś więcej pożytku było z grania długą piłką , bo jak się Sobol z Wilkiem zabierali za rozgrywanie to były same straty i kontry Podbeskidzia