Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 04.03.2013, 21:28
Worcester napisał(a):Wyświetl post
tak?! A teraz powiedz szczerze, czy kiedyś chociaż raz młodzikom gwizdnąłeś?
Pewnie nie. ( A ja tak).
A pultasz się.
Nie bronię sędziego, ale chyba nie zaprzeczysz ogólnej pyty w wykonaniu naszych piłkarzy. W tym pana Małeckiego, który jeśli go spotkam na mieście dostanie kilka słow prawdy.
Bo jak można tyle lat codziennie trenować piłkę nożną i nie potrafić wykonać rzutu wolnego? Odpowiedź: trzeba być ciotą, tudzież beztalenciem.
Jeszcze raz. Jak można nie umieć podbić piłki stojącej na wysokość 1,5 metra.
Odpowiedzi rządam forumowi eksperci.
Nie zauwazyles mistrzu ze to jest, przynajmniej z nazwy, Ekstraklasa, a nie mlodziki ?!

.... w czolo rudej ....zie z Warsiawki
Odpowiedz cytując