Worcester napisał(a):

tak?! A teraz powiedz szczerze, czy kiedyś chociaż raz młodzikom gwizdnąłeś?
Pewnie nie. ( A ja tak).
A pultasz się.
Nie bronię sędziego, ale chyba nie zaprzeczysz ogólnej pyty w wykonaniu naszych piłkarzy. W tym pana Małeckiego, który jeśli go spotkam na mieście dostanie kilka słow prawdy.
Bo jak można tyle lat codziennie trenować piłkę nożną i nie potrafić wykonać rzutu wolnego? Odpowiedź: trzeba być ciotą, tudzież beztalenciem.
Jeszcze raz. Jak można nie umieć podbić piłki stojącej na wysokość 1,5 metra.
Odpowiedzi rządam forumowi eksperci.
|
Nie zauwazyles mistrzu ze to jest, przynajmniej z nazwy, Ekstraklasa, a nie mlodziki ?!
.... w czolo rudej ....zie z Warsiawki