Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 04.03.2013, 21:28
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Żenujący poziom spotkania pod kazdym wzgledem. Najgorzej wypadają:
Sobol - z 30m kopie piłkę 30 m od bramki, czas zakończyć przygodę z piłką,
Bunoza - klasyfikuje się do poziomu II ligi
Małecki - to samo, na 15 m przyjmuje pilkę jak II lidze, wyklada ją sobie na 2 m do przodu, a tam? Obrońca!
Pareiko - niepewny jak zwykle
Chrapek - zwrotność Bunozy...
Pora zakupić okulary. O ile Chrapek zagrał słabiutko, a Pareiko i Sobolewski przeciętnie, to Małecki z Bunozą byli dziś najlepsi.

W moim przekonaniu większości (zwłaszcza Małeckiemu czy Bunozie właśnie) przynajmniej nie można dziś odmówić zaangażowania.
Ostatnio edytowane przez filemon : 04.03.2013 o godz. 21:34.
Odpowiedz cytując