Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 04.03.2013, 21:26
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Żenujący poziom spotkania pod kazdym wzgledem. Najgorzej wypadają:

Bunoza - klasyfikuje się do poziomu II lig
Chyba inny mecz ogladalismy, jako jedynemu (poza Malym) cokolwiek wychodzilo

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Szczerze? Szkoda czasu na dyskutowanie z takimi kolesiami jak Ty.
Kolesiow to baranie masz w pracy, razem z "szefem z ktorym jestem na ty".
Krotka pamiec masz i nie widzisz co sie dzieje, tylko jestes slepo zapatrzony w tego emeryta.

Polecam Ci kolesiu dzisiejsza Parejke, prawie dostalismy w dupe.

Kolesiu
Ostatnio edytowane przez mic : 04.03.2013 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując