czesiu napisał(a):

Żenujący poziom spotkania pod kazdym wzgledem. Najgorzej wypadają:
Bunoza - klasyfikuje się do poziomu II lig
|
Chyba inny mecz ogladalismy, jako jedynemu (poza Malym) cokolwiek wychodzilo
wolfy napisał(a):

|
Szczerze? Szkoda czasu na dyskutowanie z takimi kolesiami jak Ty.
|
Kolesiow to baranie masz w pracy, razem z "szefem z ktorym jestem na ty".
Krotka pamiec masz i nie widzisz co sie dzieje, tylko jestes slepo zapatrzony w tego emeryta.
Polecam Ci kolesiu dzisiejsza Parejke, prawie dostalismy w dupe.
Kolesiu