Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62703
Stary 04.03.2013, 21:21
Co do tego, że Jaliens odejdzie na 100% to nie bądźcie tacy pewni. Poza tym Czekaj i Uryga z pewnością zostaną.
Transfery Bednarza są tak, żałosne , że szkoda ich już kolejny miesiąc wałkować, ale co do Quioto, jak on miał się pokazać z dobrej strony, skoro nie dostawał szans w ataku, tylko gdy już łaskawie decydowano się na niego stawiać, to grał na skrzydle? (Przypomnijcie sobie zachwyty nad nim, po sparingach)
Ja nie rozumiem, dlaczego nie kontraktujemy piłkarzy, którzy nie dostają pensji od swoich klubów - przecież to od razu powoduje obniżenie wartości takiego transferu.
Odpowiedz cytując