Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 04.03.2013, 21:20
Sędziowanie sędziowaniem, ale nie jest dobrze jeśli z dwoma najsłabszymi drużynami w lidze, nie strzela się nawet jednej bramki. I winą trzeba obarczyć taki, a nie inny skład napastników jakich mamy teraz w Wiśle jak i trenera, który nie potrafi wykorzystać, bądź co bądź, niezłego potencjału ofensywnego całej drużyny (a już na pewno dużo silniejszego niż dwie ww drużyny), stworzyć pewnych schematów, ustawienia, wypracować stylu.
Odpowiedz cytując