Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 4 marca, poniedziałek 18:30
Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
Od: 02.2012
Offline
#
120
04.03.2013, 21:19
Bardzo boli mnie statystyka, że Wisła oddała 17 strzałów, z czego 13 niecelnych. W tym gdzieś z 10 Panu Bogu w okno. Przydają się treningi strzeleckie. Bardzo cieszy postawa Małeckiego. Widać, że jemu się chce. Będą z niego ludzie
Zohan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zohan
Znajdź inne posty napisane przez Zohan