wanciak86 napisał(a):

|
Kolego Kubicki miał zarzuty o korupcje, ale nie związane z piłką (sędziowaniem).
|
A no fakt, doczytałem i rzeczywiście się myliłem.Wiec
przepraszam Kubickiego oficjalnie.
Co nie zmienia faktu ze za taki wybryk cała ekipa sędziowska powinna dostać karę banicji kilku meczów w IV, V lidze, może to by była jakaś motywacja żeby wybrali się do okulisty...