Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 04.03.2013, 20:51
Brawo za walkę dla Wiślaków,dali tyle ile można było,sędzia boczny prawdopodobnie ustawił wynik spotkania poprzez zmianę słusznej pierwszej decyzji sędziego Borskiego o podyktowaniu 11 dla Wisły

Kardynalne błędy sędziowskie np kartka chyba dla Wilka a ten nawet nie dotknął przeciwnika

Ogólnie może Wisła nie pokazała wielkiej jakości ale napewno zasługiwała na wygranie tego meczu,Podbeskidzie zamurowane przez cały mecz na swojej połowie,praktycznie nie robiło zagrożenia


17 strzałów,szkoda że tylko 4 celne ale akcje Małeckiego mogły dać gola
Posiadanie w okolicach 60%

Na minus
Nadal gramy bez napastnika
Iliev kiwa kiwa kiwa kiwa kiwa i głupio traci
Pareiko raz na mecz wypluwa piłke pod nogi przeciwnika
Boguski zbyt mało agresywnie
Wilk i Sobolewski zero celności uderzenia na bramkę
Chrapek absolutnie zawodzi w kolejnym meczu,zero pożytku
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 04.03.2013 o godz. 21:07.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując