Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 04.03.2013, 20:37
To Kulawik i spółka już wiedzą po meczach z drugoligowcami z Bełchatowa i Bielska, że za półtora roku jak do nich dołączą to będą mieli w I lidze (czyli drugiej) godnych siebie rywali.

1-10

Pareiko - 6
Bunoza - 6 na tle innych nieźle
Czekaj - 3 - mgliste pojęcie o piłce nożnej
Chavez - 4 - silny ale piłkarsko to poziom dołu tabeli czyli wszystko się zgadza
Jovanović - 2 - parodysta na którego zawsze można liczyć (że rozbawi do łez) choć po jednej dobrej wrzutce w dwóch kolejnych meczach to zaskoczenie
Małecki - 7 - jedyny piłkarz w składzie koszulek
Wilk - 2 - defensywny powiedzmy, że "piłkarz" ale ofensywny analfabeta, oscentacyjnie unika gry
Sobol - 3 - jak na emeryta nieźle
Burliga - 1 - młody jest, jeszcze ma szanse zmienić zawód w którym przejawia choćby szczyptę talentu
Chrapek - 1 - jw.
Iliev - 1 - na jedno zagranie dobre przypadają cztery koszmarne... To już lepiej nic nie robić i unikać gry jak Wilk... Rozprowadza niezłą akcję Wisły i za chwilę przez niego lecą 3 kontry z rzędu... Bez sensu taki sabotażysta na boisku.
Boguski - 3 - człowiek chaos choć ma momenty, że "piłka go szuka" choć więcej w tym przypadku niż przemyślanego działania.
Sikroski - 10 - brakuje mu tylko kokardki w tych ślicznych włoskach, najlepiej różowej... a tak serio to bez oceny...
Ostatnio edytowane przez thechris : 04.03.2013 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując