ArturBarlinek napisał(a):

|
jak nie z podbeskidziem, to z kim ?!?!
|
My to bysmy nie wygrali nawet sami ze soba. Tacy jestesmy beznadziejni.
Sedziowie sa zajebisci, Borski dyktuje slusznego karnego (szok) to bramkowy bedacy lepiej ustawiony i majacy wszystko na widoku wprowadza go w blad i wynik meczu wypaczony

I interes sie kreci

Jak ...., Fryzjer 2.0

Mnie juz gra Wisly, jej mecze ani nie frustruja ani nie w....iaja. Mnie to juz wszystko w .... bawi. Jest T-Mobile Ekstraklasa - jest impreza
