Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 04.03.2013, 20:31
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
jak nie z podbeskidziem, to z kim ?!?!
My to bysmy nie wygrali nawet sami ze soba. Tacy jestesmy beznadziejni.


Sedziowie sa zajebisci, Borski dyktuje slusznego karnego (szok) to bramkowy bedacy lepiej ustawiony i majacy wszystko na widoku wprowadza go w blad i wynik meczu wypaczony I interes sie kreci Jak ...., Fryzjer 2.0
Mnie juz gra Wisly, jej mecze ani nie frustruja ani nie w....iaja. Mnie to juz wszystko w .... bawi. Jest T-Mobile Ekstraklasa - jest impreza
Odpowiedz cytując