Jaka kopanina, takie sędziowanie

Sędzia bramkowy który z 4 metrów na wprost niego nie widzi wycięcia równo z trawą Boguskiego w polu karnym OSCAR dla tego pana

bez dwóch zdań. Drugi OSCAR dla naszego Trenera cóż za elokwencja 1 napastnik z Podbeskidziem (ostatnim zespołem w tabeli!!!) jak my chcemy strzelić gola gdy do ataku biegnie słowem hmmmm 1-2 piłkarzy. Ile to strzałów potrzebujemy żeby zdobyć bramkę 16 !!! po tym meczu będzie 20 i dalej nic z tego nie będzie. I póki obecny trener będzie lepszych wyników i gry niestety nie będzie.