Wyświetl pojedynczy post
Hell
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 04.03.2013, 20:11
Jaka kopanina, takie sędziowanie Sędzia bramkowy który z 4 metrów na wprost niego nie widzi wycięcia równo z trawą Boguskiego w polu karnym OSCAR dla tego pana bez dwóch zdań. Drugi OSCAR dla naszego Trenera cóż za elokwencja 1 napastnik z Podbeskidziem (ostatnim zespołem w tabeli!!!) jak my chcemy strzelić gola gdy do ataku biegnie słowem hmmmm 1-2 piłkarzy. Ile to strzałów potrzebujemy żeby zdobyć bramkę 16 !!! po tym meczu będzie 20 i dalej nic z tego nie będzie. I póki obecny trener będzie lepszych wyników i gry niestety nie będzie.
Odpowiedz cytując