Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21698
Stary 04.03.2013, 17:34
Odnośnie jednego z kłamstw przedwyborczych Parti Oszustów, która miała zlikwidować abonament RTV..
Dzisiaj w pracy dostaliśmy dyspozycje od zarządu, że wszystkie odbiorniki radiowe, które posiadamy na wyposażeniu,a nie są one własnością firmy, podlegają opłacie abonamentowej i nie ważne czy płacimy już abonanemnt w domu czy nie Dzisiaj też odbyła się też wizytacja z Urzędu(bodajże) odnośnie stanu "nieopłaconych" odbiorników hehe
Coś czuje, że Vincent, nada niedługo drogówce uprawnienia do wlepiania mandatów dla kierowców, którzy posiadają w samochodzie radio, a nie mają opłaconego abonamentu(chyba, ze samochód wchodzi w skład gospodarstwa domowego). Banda kretynów!!
[][][][]> T S W <[][][][]