Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 04.03.2013, 15:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ważniejsze żeby chartów z Podbeskidzia wziąć trochę do dziada to im rura zmięknie. Inaczej będą gonić jak ... po pustym sklepie. Dlatego do środka potrzeba kogoś kto nie boi sie pograć piłką po ziemi, przyjąć, zastawić, dać się sfaulować...
Tzn kogo ? Ja takiego zawdonika w szerokim składzie Wisły nie widzę, od biedy można przyporządkować Gargułę w aktualnej formie, niestety on nie może zagrać.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując