|
Ważniejsze żeby chartów z Podbeskidzia wziąć trochę do dziada to im rura zmięknie. Inaczej będą gonić jak ... po pustym sklepie. Dlatego do środka potrzeba kogoś kto nie boi sie pograć piłką po ziemi, przyjąć, zastawić, dać się sfaulować...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.03.2013 o godz. 14:35.
|