Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 04.03.2013, 13:12
a propo dyskusji Pareiko - Miśkiewicz.

może i Pareiko faktycznie ostatnio w przyzwoitej formie (nie licząc tragicznej gry nogami), więc może faktycznie nie trzeba go sadzać na ławce.
z tym, że jest jedno duże ale. przyjdzie czerwiec, Pareiko odejdzie, a my zostaniemy z bramkarzami, którzy w dupie byli i gówno widzieli. trzeba zacząć dawać szansę Miśkiewiczowi, bo jak się nie zacznie ogrywać, to w przyszłym sezonie gramy bez bramkarza. musi chłop zacząć czuć mecz, obronę i inne pierdoły. przy okazji zobaczymy czy się nadaje.

dziś może niech i broni Pareiko, ale następne mecze musi coś pobronić Misiek.

ps. był taki jeden bramkarz, który jak przyszedł do nas, to uważało się że uja warty. nawet jak zagrał na początku pierwszy mecz to krytyka, że niepewny, popełnia błędy, nieograny. a później, jak dostał szansę i zaczął grać, to trzymał nam bramkę przez dobre kilka miesięcy i był najlepszym bramkarzem ligi. Dolha się nazywał.
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 04.03.2013 o godz. 13:14.
Odpowiedz cytując