Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.03.2013, 12:56
baton napisał(a):Wyświetl post
Jak najbardziej Misiek do bramy !
Szczerze? Szkoda czasu na dyskutowanie z takimi kolesiami jak Ty.
Dlaczego Miśkiewicz jest lepszy? Bo tak.
Nie liczy się aktualna forma, tylko to że Siergiej zawalił bramkę kilka miesięcy temu.

No i oczywiście - obrona karnego bitego przy słupku, a później natychmiastowe złapanie dobitki to pestka. Jasne...

Żyj dalej w swoim świecie.
Arked napisał(a):Wyświetl post
O co chodzi z tym sadzaniem Pareiki na ławce? Przecież to nasz jedyny kompetentny bramkarz. Nie rozumiem co każe niektórym sądzić, że Miśkiewicz (lub ktokolwiek inny) jest choćby w połowie takim bramkarzem jak podstarzały Estończyk.
To samo co kazało im twierdzić, że Genkov jest lepszy od Brożka, a Sikorski od Genkova.
Są znudzeni piłkarzem, chcą się na nim "zemścić" za wcześniejsze niepowodzenia i stąd absurdalne pomysły.
Czy Miśkiewicz coś nam wybronił? Nie. Argumentem jest to, że przy czterech bramkach "nie miał nic do powiedzenia".

Kiedyś mózgi tego pokroju żądały posadzenia Pawełka na ławce i grania Jovaniciem. Kolesiem, który robił trampkarskie błędy. Argumenty te same.
Chyba jednak ignorantów trzeba po prostu... Ignorować?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.03.2013 o godz. 13:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując