DamianPrz napisał(a):

|
Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny
|
O co chodzi z tym sadzaniem Pareiki na ławce? Przecież to nasz jedyny kompetentny bramkarz. Nie rozumiem co każe niektórym sądzić, że Miśkiewicz (lub ktokolwiek inny) jest choćby w połowie takim bramkarzem jak podstarzały Estończyk.