Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.03.2013, 12:51
DamianPrz napisał(a):Wyświetl post
Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny
O co chodzi z tym sadzaniem Pareiki na ławce? Przecież to nasz jedyny kompetentny bramkarz. Nie rozumiem co każe niektórym sądzić, że Miśkiewicz (lub ktokolwiek inny) jest choćby w połowie takim bramkarzem jak podstarzały Estończyk.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując