wolfy napisał(a):

Jasne. W końcu z Jagiiellonią obronił karnego i dobitkę, a od dwóch meczy ma czyste konto.

|
No pewnie, obronil karnego.... bo trudno bylo tego nie obronic, skoro juz sie "wybralo" strone. Szkoda ze nie pamietasz wszystkich Sergiejek ktore tracilismy. Obronil dobitke - normalnie wow

Nie przypominasz sobie chociazby slupka i wybicia z linii przy ktorych Parejko nawet nie zdarzyl pierdnac
Znawco
Jak najbardziej Misiek do bramy !