Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 04.03.2013, 11:44
zim zum napisał(a):Wyświetl post
A co daje to 6. miejsce ?
Nic ale wolę dobić do 6 niż zostać na 13. Przy okazji namieszają trochę w lidze. Meczów zostało sporo, jeszcze można namieszać i przy okazji jest to dobry moment dla takich piłkarzy jak Stolarski czy Chrapek by nabrali wartości. Tylko po co ja to piszę, jak pomyślę o Sikorskim to z czym do ludzi Trawę kosić a nie grać
Odpowiedz cytując