zim zum napisał(a):

|
A co daje to 6. miejsce ?
|
Nic ale wolę dobić do 6 niż zostać na 13. Przy okazji namieszają trochę w lidze. Meczów zostało sporo, jeszcze można namieszać i przy okazji jest to dobry moment dla takich piłkarzy jak Stolarski czy Chrapek by nabrali wartości. Tylko po co ja to piszę, jak pomyślę o Sikorskim to z czym do ludzi

Trawę kosić a nie grać
