Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 04.03.2013, 11:33
ta liga jest śmieszna. Gramy padakę a jednak jeśli dzisiaj wygramy będziemy tracić zaledwie 3 punkty do 6 miejsca. Jest więc o co walczyć
Odpowiedz cytując