Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1265
Stary 04.03.2013, 10:56
Rzecz nie w tym czy Kulawik zostanie na przyszly sezon. Tu chyba zdecydowana większość zgadza się, że są to jeszcze za wysokie progi dla tego trenera. Bardziej chodzi o to czy wystarczy na spokojne dogranie tego sezonu do konca i nie trzeba bedzie zmieniac trenera w trakcie rundy.
Odpowiedz cytując