|
Rzecz nie w tym czy Kulawik zostanie na przyszly sezon. Tu chyba zdecydowana większość zgadza się, że są to jeszcze za wysokie progi dla tego trenera. Bardziej chodzi o to czy wystarczy na spokojne dogranie tego sezonu do konca i nie trzeba bedzie zmieniac trenera w trakcie rundy.
|