Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22978
Stary 04.03.2013, 09:55
Szkoda, że nie mam wglądu za kulisy.
Obstawienie dobrze wyników 3 meczów tej kolejki to byłaby spokojnie stawka x70.
I obok utrzymania się Wisły tylko to mnie interesuje.
Odpowiedz cytując