qqq_b napisał(a):

|
Jeżeli chcemy sie utrzymać to musimy ten mecz wygrać.
|
Patrząc na to co robi Legia i Lech to ja wierzę jeszcze w miejsce na podium. Ta liga jest śmieszna. Trzeba zacząć wygrywać i będzie coraz lepiej. Jeszcze daleko do końca sezonu.
Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny
..............Bieszczad
Jovanovic Bunoza Chavez Jaliens
............Wilk Sobolewski
Małecki ....Garguła .......Kosowski
..............Boguski
w II połowie: Chrapek Stolarski Szewczyk