Wyświetl pojedynczy post
DamianPrz
Junior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 04.03.2013, 09:31
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli chcemy sie utrzymać to musimy ten mecz wygrać.
Patrząc na to co robi Legia i Lech to ja wierzę jeszcze w miejsce na podium. Ta liga jest śmieszna. Trzeba zacząć wygrywać i będzie coraz lepiej. Jeszcze daleko do końca sezonu.

Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny

..............Bieszczad
Jovanovic Bunoza Chavez Jaliens
............Wilk Sobolewski
Małecki ....Garguła .......Kosowski
..............Boguski

w II połowie: Chrapek Stolarski Szewczyk
Ostatnio edytowane przez DamianPrz : 04.03.2013 o godz. 09:38.
Odpowiedz cytując