Matejas_ napisał(a):

czarny koń rozgrywek Górnik Zabrze jak na razie przegrywa z Jagiellonią, która dostała sromotny oklep od Podbeskidzia i żenująco grającej Wisły
|
I właśnie dlatego jestem przeciwny angażowi Nawałki w Wiśle. Wszystko w tej gównianej lidze, jest dziełem przypadku a nie umiejętności.