Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 03.03.2013, 23:38
A mnie najbradziej boli to ze u nas nie ma nawet kto tych goli strzelac.

Bo co z super centr Kosy czy wejsc Maleckiego jak dupa,nikgdy nikogo nie ma kto by wykonczyl.

dlatego tutaj jest dramat ,bo moze sytuacje bedą ale nie ma kto tego wykorzystac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując