wolfy napisał(a):

|
Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.
|
Można świetnie funkcjonować w społeczeństwie bez jakiejkolwiek wiedzy i przykładów jest wiele - od karnych polityków po tępe blondynki. Daleko nie ma co szukać - statystyczny piłkarz czy skoczek spełni kryterium.
A co do naszych piłkarzy - maja wybór albo wygrywają spotkanie i w miarę spokojnie graja dalej albo zapewniają sobie niezłą nerwówkę. Odrobić 7 punktów dla Legii czy Lecha to jest niewiele ale dla takiego Podbeskidzia czy nas to już przepaść. Tym się pocieszam i nawet jeśli nie wygrają nie będę jakoś darł szat. Dla mnie najważniejsze - nie dać 2-ch lub 3 punktów góralom. W końcu im najłatwiej zdobyć punkty własnie na takich drużynach jak my.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA