Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.03.2013, 22:33
Najbardziej irytuje w naszej grze to cofanie się po strzelonej - w wielkich bólach - bramce. Strasznie mi to działa na nerwy. Zamiast iść za ciosem to oni do tyłu i 'Częstochowa'.
Odpowiedz cytując