Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 4 marca, poniedziałek 18:30
Wyświetl pojedynczy post
des89
Junior Member
Od: 02.2013
Offline
#
51
03.03.2013, 21:31
teraz wygramy z Podbeskidziem a za tydzień porażka z Polonia pewnie bo Stokowiec na każdego znajdzie haka, ale myśle ze jutro powinniśmy wygrać, morale drużyny wzrosły po wygranej z Jagą, obstawiam 2-1 dla nas. Wisełko tylko ZWYCIĘSTWO!!!
des89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do des89
Znajdź inne posty napisane przez des89