Wyświetl pojedynczy post
des89
Junior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 03.03.2013, 21:31
teraz wygramy z Podbeskidziem a za tydzień porażka z Polonia pewnie bo Stokowiec na każdego znajdzie haka, ale myśle ze jutro powinniśmy wygrać, morale drużyny wzrosły po wygranej z Jagą, obstawiam 2-1 dla nas. Wisełko tylko ZWYCIĘSTWO!!!
Odpowiedz cytując