Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 03.03.2013, 20:35
Bełchatów i Podbeskidzie to najgorsze drużyny w lidze. Jak my nie potrafimy wygrywać z nimi - to do końca będziemy bić się o utrzymanie.
Odpowiedz cytując