Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 03.03.2013, 20:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
offtop

Powinni wprowadzić też obowiązkową historię , Giertych tego nie wprowadził Panie Kolego
Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa że faktycznie osoby które mówią że mamy ' pewne utrzymanie ' powinny iść do lekarza , bo to wygląda na poważne zaburzenia rzeczywistości .
Jakby nasi cokolwiek grali, to utrzymanie byłoby pewne. Niestety, obecnie to jest chyba najgorsza piłka w lidze...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując