s1mone napisał(a):

|
E, bez jaj, Wisła ma pewne utrzymanie, za duża przewaga, więc nie wiem po co tego typu gadki ;d
|
Podbeskidzie ma do nas 10 punktów straty. Jeżeli przegramy - 7.
"Pewne utrzymanie" zakładało, że oni i BOT będą dawali dupy częściej niż my. Pierwsze kolejki nie napawają w tym względzie optymizmem. PBB rozjechało Jagiellonię, a Bełchatów ma dwa remisy - z nami i Legią. Moim zdaniem nie wyglądają na pogodzonych ze spadkiem.
A krytykowali Giertycha za wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturze...