Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 03.03.2013, 19:00
s1mone napisał(a):Wyświetl post
E, bez jaj, Wisła ma pewne utrzymanie, za duża przewaga, więc nie wiem po co tego typu gadki ;d
Podbeskidzie ma do nas 10 punktów straty. Jeżeli przegramy - 7.
"Pewne utrzymanie" zakładało, że oni i BOT będą dawali dupy częściej niż my. Pierwsze kolejki nie napawają w tym względzie optymizmem. PBB rozjechało Jagiellonię, a Bełchatów ma dwa remisy - z nami i Legią. Moim zdaniem nie wyglądają na pogodzonych ze spadkiem.

A krytykowali Giertycha za wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturze...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.03.2013 o godz. 19:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując