Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22955
Stary 03.03.2013, 16:31
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
o jakim optymizmie w sprawie Wisly w tym sezonie Ty mowisz ? ... Wisla w tym sezonie jest NAJGORZEJ grajaca druzyna ...tylko frajerstwu Belchatowa i Podbeskidzia jesienia czujemy sie (narazie) bezpiecznie przed spadkiem z ligi ....
No nie można tak krytycznie oceniać Wisłę, momenty były
Odpowiedz cytując