wolfy napisał(a):

Dokładnie.
Legia zremisowała z Bełchatowem?
Fajnie, ale... My też. I to po kompletnie żenującej, wywołującej mdłości parodii gry w piłkę.
Na razie zbyt wielu podstaw do optymizmu nie widzę.
|
o jakim optymizmie w sprawie Wisly w tym sezonie Ty mowisz

?

... Wisla w tym sezonie jest NAJGORZEJ grajaca druzyna ...tylko frajerstwu Belchatowa i Podbeskidzia jesienia czujemy sie (narazie) bezpiecznie przed spadkiem z ligi ....