Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22954
Stary 03.03.2013, 16:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.
Legia zremisowała z Bełchatowem?
Fajnie, ale... My też. I to po kompletnie żenującej, wywołującej mdłości parodii gry w piłkę.

Na razie zbyt wielu podstaw do optymizmu nie widzę.

o jakim optymizmie w sprawie Wisly w tym sezonie Ty mowisz ? ... Wisla w tym sezonie jest NAJGORZEJ grajaca druzyna ...tylko frajerstwu Belchatowa i Podbeskidzia jesienia czujemy sie (narazie) bezpiecznie przed spadkiem z ligi ....
Odpowiedz cytując