Wyświetl pojedynczy post
Ronnie
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 03.03.2013, 13:29
Niestety gimnazjum też chodzi na mecze i wydaje się im ten cały harlem shake śmieszny... Co do meczu spodziewam się spokojnej wygranej 2-0. Jedynie boję się o naszą obronę przy stałych fragmentach gry, dlatego trzeba uważać na głupie faule w okolicy pola karnego.
Odpowiedz cytując