|
Niestety gimnazjum też chodzi na mecze i wydaje się im ten cały harlem shake śmieszny... Co do meczu spodziewam się spokojnej wygranej 2-0. Jedynie boję się o naszą obronę przy stałych fragmentach gry, dlatego trzeba uważać na głupie faule w okolicy pola karnego.
|