Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22949
Stary 03.03.2013, 12:56
gigant napisał(a):Wyświetl post
Jak nie cierpię Legii, to akurat udzielający się tutaj legionisci jeszcze jakos się sprawują.
a ja ich nie cierpie i tyle ....tylko taka szpileczke wbilem bo zawsze duzy wysyp tych troli na Naszym forum a tu nagle cisza ..... miliony zlotych wpakowane w nowy polski Dream Team narezie poszlu sie jebac ....choc i tak mysle ze zdobeda MP bo w takie frajerstwo nie wierze ze mogliby ta przewage punktowa i Psychiczna na innymi roztrwonic ....trzeba sciskach kciuki za Slask i wierzyc w cud .......ale i tak milo sie oglada tego ligowego kolosa ktory w dwoch meczach z cieniasami zdobywa 1 pkt
Odpowiedz cytując