gigant napisał(a):

|
Jak nie cierpię Legii, to akurat udzielający się tutaj legionisci jeszcze jakos się sprawują.
|
a ja ich nie cierpie i tyle ....tylko taka szpileczke wbilem bo zawsze duzy wysyp tych troli na Naszym forum a tu nagle cisza ..... miliony zlotych wpakowane w nowy polski Dream Team narezie poszlu sie jebac ....choc i tak mysle ze zdobeda MP bo w takie frajerstwo nie wierze ze mogliby ta przewage punktowa i Psychiczna na innymi roztrwonic ....trzeba sciskach kciuki za Slask i wierzyc w cud .......ale i tak milo sie oglada tego ligowego kolosa ktory w dwoch meczach z cieniasami zdobywa 1 pkt
