Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22946
Stary 03.03.2013, 12:36
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
czemu taka cisza ? nie ma wpisow warszawskich pokemonow tak uwielbianych przez Adminow
Śledzą rezerwacje i ceny biletów na stronach linii lotniczych na mecze LM Przykłąd FC Boolywood uczy, że nie należy histeryzować i wierzyć opiniom warszawskich pismaków, że oto mamy do czynienia z magiczną drużyną stworzoną przez "króla polowania".
Trzeba zawsze pamiętać, że są to tylko nasi ligowi leniwi kopacze. Europy nie rzucą na kolana nazwiska: Brzyski, Jodłowiec czy inny iwaniszwili.
Odpowiedz cytując