Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 03.03.2013, 12:28
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Dla Podbeskidzia to będzie mecz o życie, bo jak przegrają, to już pozostanie im tylko liczyć na potknięcia Ruchu. Przykro to pisać, ale Wisła jest na ten moment 13. w tabeli i z kim ma Podbeskidzie wygrać jak nie z rywalem z dolnych rejonów tabeli. Liczę jednak, że piłkarze się zmobilizują i będą gryźć trawę przez cały mecz. Stawiam 1-0 po golu Genkova.
Nie panikujmy, nie panikujmy. Dzisiaj w Cafe Futbol Borek zachęcał trenera Bełchatowa do walki o 15 miejsce bo może dać utrzymanie. Bo Polonia nie płaci i mówiono, że w Widzewie jest pikantnie. To może nawet 16 da utrzymanie? Trener Bełchatowa też powiedział, że są różne możliwości na utrzymanie.
Jedynie Kowal wszystkich wysmiał i powiedział, że do takiego czegoś nie powinno się dopuszczać.
Ostatnio edytowane przez Jose : 03.03.2013 o godz. 12:31.
Odpowiedz cytując