Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22942
Stary 03.03.2013, 10:36
A może jak ani przeciwnik ani sędzia nie jest załatwiony to po prostu ciężko wygrać? Nawet z trzecioligowcami.

Jak jutro wygramy to mamy 12 pkt do lidera, 10 do pucharów i 39 do zdobycia.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.03.2013 o godz. 10:45.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując