wolfy napisał(a):

Bo to była kompromitacja. Dla nas, Legii i ligi.
Z tym, że oni skompromitowali się bardziej, bo raz że u siebie, a dwa - to my graliśmy z handicapem. Mieliśmy Sikorskiego w ataku, a to jak grać w dziesięciu na dwunastu*
_______________________________________________
* Ja rozumiem, że nie pomaga bo nie umie, ale mógłby przynajmniej nie przeszkadzać.
|
No niby tak ,ale my to ligowy outsider.Nie mamy druzyny ,nie mamy trenera,nie mamy mlodziezy.Nic nie mamy.
Ale Legia ? Toz to przeciez Real europy wschodniej.Swiezo koronowany mistrz Polski i uczestnik Ligi Mistrzow ,krol polowanie itd,itp...