Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22936
Stary 02.03.2013, 22:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo to była kompromitacja. Dla nas, Legii i ligi.
Z tym, że oni skompromitowali się bardziej, bo raz że u siebie, a dwa - to my graliśmy z handicapem. Mieliśmy Sikorskiego w ataku, a to jak grać w dziesięciu na dwunastu*

_______________________________________________
* Ja rozumiem, że nie pomaga bo nie umie, ale mógłby przynajmniej nie przeszkadzać.
No niby tak ,ale my to ligowy outsider.Nie mamy druzyny ,nie mamy trenera,nie mamy mlodziezy.Nic nie mamy.
Ale Legia ? Toz to przeciez Real europy wschodniej.Swiezo koronowany mistrz Polski i uczestnik Ligi Mistrzow ,krol polowanie itd,itp...
Odpowiedz cytując