Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22931
Stary 02.03.2013, 21:05
raindog napisał(a):Wyświetl post
Ale Ty Wolfy, też kiedyś jechałeś po naszych - momentami Bogu ducha winnych - grajkach. Oni robią dokładnie to samo, tylko mają trochę inne przekonania.
Nasi grajkowe są winni jedno kibicom, klubowi i właścicielowi. Ambicję. I nie wydaje mi się, żebym jeździł po nich niesłusznie, bo za takie pozorowanie gry jak odstawia Sikorski należy się kop w dupę*.

Nie wydaje mi się również, żeby w "Weszło" mieli jakieś przekonania. Oni po prostu wpasowali się w ogólne oczekiwania jechania po kopaczach, "bo za dużo zarabiają". Myślę, że nie ma lepszego balsamu na ego życiowych nieudaczników niż pojechanie sobie po tych co mają kasę i wszystkie związane z nią benefity. Nie chodzi mi o to, że nie mają racji, bo często mają, tylko o ich docelową grupę odbiorców. Wzruszył mnie Stanowski w swoim felietoniku w którym wyznał, że tłuszcza domaga się świeżej krwi, a on często nie wie nawet za co ma tego czy owego jechać.

A problem Legii? To nie jest ich problem, tylko zjebanej mentalności większości naszych kopaczy.
Dlaczego nie grają? A po co mają się wysilać, skoro podpisali już kontrakty i mogą spokojnie obstawiać: czarne czy czerwone. Dlaczego gra GKS czy Widzew? Bo oni jeszcze nie mają sponsora.

Kibice Legii śmiali się z Polonii Wojciechowskiego, a teraz przerabiają to samo.
I dobrze

_________________________________________________
*Żadnego strzału? Serio? To może spróbuj z dystansu albo zacznij wychodzić na pozycję, cwaniaczku?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2013 o godz. 21:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując