Yossarian napisał(a):

|
Jezeli tydzien temu media omal sie nie obsraly,kwalifikujac nasz wynik jako super kompromitacje ,wstyd itd.to ciekaw jestem jak opisza dzisiejszy rezultat galacticos.
|
Bo to była kompromitacja. Dla nas, Legii i ligi.
Z tym, że oni skompromitowali się bardziej, bo raz że u siebie, a dwa - to my graliśmy z handicapem. Mieliśmy Sikorskiego w ataku, a to jak grać w dziesięciu na dwunastu*
_______________________________________________
* Ja rozumiem, że nie pomaga bo nie umie, ale mógłby przynajmniej nie przeszkadzać.