|
Jak to ? Ta wspaniala ,warta miliardy dolarow,robiaca mega-transfery,posiadajaca najlepsza na swiecie akademie Legia zremisowala z Belchatowem ? Jezeli tydzien temu media omal sie nie obsraly,kwalifikujac nasz wynik jako super kompromitacje ,wstyd itd.to ciekaw jestem jak opisza dzisiejszy rezultat galacticos.
A swoja droga milo bylo patrzec jak momentami chlopaki z GKS grali sobie z warszawiakami w dziada.
|